Bezrámový posuvný systém KORP

Vám ponúkajú to najlepšie, čo môžete dostať. Nájdete ich vždy tam, kde sú kladené vysoké nároky na kvalitu, technické parametre a skvelú cenu riešenia. Sú vhodné pre cenovo výhodné riešenie zasklenia balkónov, lodžií, terás či zimných záhrad. Možnosť inštalácie aj s tepelnoizolačným sklom.

Bezrámový posuvno-otočný systém

Bezrámový posuvný systém zasklenia KORP Vám ponúka to najlepšie, čo môžete dostať. Umožňuje čiastočné otvorenie zaskleného priestoru až na 95% tak, že sa všetky sklené sekcie odsunú k bočným stenám.

Nájdete ich vždy tam, kde sú kladené najvyššie nároky na kvalitu, technické parametre a dizajnovú nadčasovosť riešení. Sú vhodné pre komfortné riešenie zasklenia balkónov, lodžií a terás či iných exteriérov.

Bezrámový posuvný systém

Bezrámový posuvný systém zasklenia KORP Vám ponúka to najlepšie, čo môžete dostať. Umožňuje čiastočné otvorenie zaskleného priestoru tak, že sa všetky sklené sekcie odsunú k bočným stenám.

Nájdete ich vždy tam, kde sú kladené najvyššie nároky na kvalitu, technické parametre a dizajnovú nadčasovosť riešení. Sú vhodné pre komfortné riešenie zasklenia balkónov, lodžií a terás či iných exteriérov.

VÝHODY RIEŠENIA KORP

Skvelá cena

Zasklenia KORP Vám ponúkajú bezkonkurenčnú cenu na trhu pri dodržaní vysokej kvality.

3 ročná záruka

Na celú dodávku je poskytovaná nadštandardná 3 ročná záruka. A to len vďaka kvalite komponentov ktoré sú súčasťou jednotného riešenia.

Ovládanie jednou rukou

Ovládanie je teraz jednoduchšie ako by ste si mohli myslieť. Jednou rukou.

Hluk, prašnosť a energie

Znížuje nároky na údržbu priestoru, odhluční od vonkajšieho priestoru o viac ako 50% a pomáha šetriť energie.

Popis riešenia

Posuvný systém sa vyznačuje estetikou a skvelou cenou. Je bezpečne položený na spodnom vedení a posúva sa kĺzaním. Sklá sú uložené v spodnej a hornej koľajnici. Systém umožňuje čiastočné otvorenie terasy. Použité bezpečnostné sklá EGS o hrúbke 10 mm sú odolné voči úderom a tlaku. Systém najnovšej generácie je mimoriadne premyslený do detailov, je použiteľný pre menšie plochy.

Zasklenie, posuvný systém

Vybrané vlastnosti systému

 • Moderný dizajn
  Systém je navrhnutý minimalisticky a nadčasovo.
 • Dôraz na užívateľský komfort
  Systém je vyvíjaný nekompromisne na vysoký komfort používateľov. Ovládanie jednou rukou , takmer bezúdržbovosť a vysoká spoľahlivosť.
 • Hluk, prašnosť a energie
  Znížuje nároky na údržbu priestoru, odhluční od vonkajšieho priestoru o viac ako 50% a pomáha šetriť energie.
 • Bezpečnosť
  Všetky sklá systému sú nekompromisne bezpečnostné.
 • Jednodňová montáž
  Systém KORP je jednoduchý na montáž. Montáž zasklenia typického balkóna trvá orientačne 4 hodiny, čo pomáha znižovať montážnu cenu.

Popis

Systém je určený pre zasklenia lodžií, balkónov, terás, zimných záhrad či vytvorenie predelov v interiéri. Celý systém je navrhnutý tak, aby ste boli aj po rokoch výnimočne spokojní, užívali si riešenie a nemali takmer žiadnu starosť s údržbou.

Jeho primárnym účelom nasadenia je rozšírenie priestoru nehnuteľnosti.

Systém je samostatný kĺzavý mechanizmus s bezpečnostnými kalenými jednosklami o hrúbke 10mm, ktorý umožňuje sklenené panely posúvať. Tieto bezpečnostné sklá sú mimoriadne odolné voči tlaku či nárazom a ak sa náhodou rozbijú, tak iba na množstvo drobných častí tak, aby nezranili osoby.

Technické riešenie

Sklo je uchytené v dvoch hliníkových lištách, ktoré sú pripevnené na strop a zábradlie či podlahu terasy. Lišty sú uchytené o okraje zasklievaného priestoru a sú opatrené prvkami, ktoré umožňujú posúvanie skiel.

Na zafixovanie systému do balkónových či terasových štruktúr sa používajú nekorodujúce úchyty. Dažďová voda či kondenzujúca voda sú odvádzané pomocou vodných žľabov. Na uzavretie medzier medzi stenou a skleným panelom sa používa tesnenie.

Orientačné ceny

Cena montovaného systému zasklenia závisí najmä od celkovej inštalovanej plochy skla a výšky zasklenia (hrúbka skla) ako i od množstva požadovaných doplnkov. Uvedené sú príklady typických zasklení balkóna a terasy.

Typ zasklenia (Š x V)Cena
Balkón (4 x v 1,65 m)2080 EUR

uvedené sú orientačné ceny vrátane zámku, dopravy a montáže, bez DPH

Základné údaje

Hrúbka skla10 mm
Typ sklatvrdené jednosklo
Konštrukcia2 Hliníkové vodiace lišty (strop a podlaha), ležiaci systém
Spôsob otváraniaposuv
Uchytenie sady skielkovový mechanizmus
Max. dĺžka zasklenianeuvedená, 1 element max 1000mm
posúvanie skiel v rohochnie
Farebné variantyZákladná farba bez prípatku: RAL 9006 (sivá), RAL 7016 (antracit), RAL 9016 (biela), RAL 9005 (čierna), RAL 8016 (hnedá)
Max.výška skla2.7 m
Max. šírka panelu1 m
Max.šírka zasklenia10 m
Šírka koľajnice124 mm

Žiadosť o cenovú ponuku

Vami uvedené údaje sa odošlú a my vás následne budeme kontaktovať s cenovou ponukou prípadne doplňujúcimi otázkami k ponuke.