Objavujte nové možnosti terasy po celý rok

Zasklenie Lumon pre terasy rozšíri váš domov o nový priestor, ktorý si
budete môcť užiť. Chráni vašu terasu pred nepriaznivým počasím, čím jej
vdychuje nový život. Nový priestor si budete môcť vyzdobiť a využívať ho
tak, ako ste o tom vždy snívali: na večere s priateľmi, ako kútik na čítanie,
miesto na hranie alebo oslavy narodenín… Popusťte uzdu fantázii a
premeňte svoju terasu na priestor snov

Vaše nové obľúbené miesto doma

Nedokážeme vašu terasu kúzlom zväčšiť. Dokážeme však urobiť zázraky, aby ste mohli vyťažiť maximum z priestoru, ktorý máte. Zasklenie terasy vdýchne úplne nový život vášmu domovu aj vám. Tak ako týždne pozostávajú z dní, živ pozostáva z okamihov. Vďaka okamihom, keď sa hráte so svojimi ratolesťami, cítite sa znova ako dieťa a jednoducho sa zabávate, stojí život za to. Preto chceme, aby bola terasa vaším novým obľúbeným miestom, kde si môžete vychutnať každý okamih. Čokoľvek chcete. Kedykoľvek chcete. Pre okamihy, keď sa vám chce leňošiť alebo tvoriť

Pre každý okamih

Terasu by ste si nemali užívať len v lete, rovnako ako by ste si nemali užívať život len
v sobotu. V spoločnosti KORP si prajeme, aby ste využili naplno každý okamih života. Na pohodlnej a funkčnej terase si môže každý vychutnať čas pre seba a zabudnúť na starosti. Je to miesto, kde môžete načerpať inšpirácie a dobiť si baterky.

Rozšírte svoj domov o inteligentne vyriešený priestor na život

Terasa nemusí byť obrovská. Stačí, keď je vyriešená inteligentne. Spoločnosť Lumon nedokáže zväčšiť vašu terasu. Dokáže ju však vyriešiť inteligentnejšie. Zasklenie Lumon ponúka rozšírenie priestoru vášho domova a nové možnosti pre život. Letné večere, jarnú rannú jogu, či miesto na pokojné čítanie za zimných večerov.