Vyplňte formulár

Ak presne viete, čo chcete  a ste zorientovaní v problematike odvetraných fasád, radi Vám vypracujeme ponuku na mieru. Budeme od Vás potrebovať len nevyhnutné údaje. Ponuku Vám zašleme elektronicky a v prípade Vášho záujmu si ju následne prejdeme telefonicky či osobne.

Zadajte údaje do jednoduchého formulára a my vám riešenie naceníme

E-mailová žiadosť

Ak ste zorientovaní v problematike odvetraných fasád a neradi používate sprievodcov či neradi vypĺňate akékoľvek formuláre, môžete nám poslať podklady k oceneniu aj e-mailom. Ak budeme potrebovať dodatočné doplňujúce informácie, vyžiadame si ich od Vás sami. Voľba je na Vás.

Poskytnite nám základné údaje e-mailom a my vám riešenie oceníme

Čo Vám ponúkame?

výhody spolupráce s nami

Doprava materiálu ZDARMA

Určite viete alebo tušíte, že preprava materiálu tvorí často podstatnú časť ceny. Preto dopravu materiálu k Vám zaplatíme my. Táto ponuka platí pre vzdialenosti do 100 km.

Odvoz odpadu ZDARMA

O stavebný odpad sa postaráme my. Prácu odvádzame do posledného detailu a nenecháme Vás trápiť sa s neporiadkom. Po montáži odvezieme všetok nadbytočný materiál a vzniknutý odpad.

Akcie a zľavy

Na systém LUMON poskytujeme teraz skvelé uvádzacie ceny pri vstupe značky na slovenský trh. Využite príležitosť, ktorá sa už nebude opakovať!

Darček

Ku každej objednávke presklenej terasy Vám dáme ako darček značkovú hojdaciu sieť LA SIESTA v hodnote 70 EUR. Vo vami zvolenej farbe podľa Vášho výberu.

Zľava pri objednávke

Objednajte si súčasne dva produkty z našej ponuky a dáme Vám zľavu z ceny až do 15 % .Napríklad realizáciu zasklenia značky LUMON a zároveň terasy, alebo odvetranej fasády k domu z našej ponuky.

Zľava na iné práce

Objednávkou získavate dodatočnú zľavu 10 % na akékoľvek ďalšie objednávky našich výrobkov realizované do 1 roka. Ponuka platí 365 dní od objednávky na systémové zasklenie LUMON, terasy, odvetrané fasády a na protipožiarne okná či dvere.