Developeri

Komplexná partnerská podpora a spôsoby spolupráce.

Počas viac ako 30-tich rokov v oblasti zasklievania nainštaloval Lumon za pomoci odborných partnerov viac ako 500 000 balkónových zasklení pre nové budovy či v rámci renovácie fasád a individuálnych montáží. To hovorí samo za seba.

S jasnou orientáciou na dizajn a profesionalitu Vám ako autorizovaný partner spoločnosti Lumon ponúkame to najlepšie čo môžete v tejto oblasti dostať s dôrazom na funkčnosť, úžitkovosť a trvácnosť. Ak hľadáte systém zasklievania pre Vaše developerské aktivity tak, aby zvýšil skutočnú hodnotu budovaných nehnuteľností na trhu, ste na správnom mieste.

Lodžie, ktoré si zákazníci zamilujú

Elegancia riešení Lumon spojená s je trvácnosťou vytvára dokonalý súlad na presklených fasádach či balkónoch. POmáha tak vytvárať architektonické skvosty s unikátnym sexapílom. Fasády Lumon Vám pomôžu ukázať Vašu jedinečnosť a nasadia stavbám novú elegantnú tvár. Takáto fasáda nestratí na atraktívnosti ani rokmi a bude slúžiť mimoriadne dlho za minimálnej potrebnej údržby. My sa postaráme aby vaša fasáda vyzerala skutočne prominentne.

Predajte klientom lodžiu, ktorú si na prvý i druhý pohľad zamilujú. Takto vytvorený priestor im bude slúžiť rovnako dobre vo vetre, pri víchriciach, pri snežení, daždi ale i v teplom počasí.

Minimalistický škandinávsky dizajn

Lumon je rovnako známy svojím severským minimalizmom v oblasti dizajnu ale i funkčnosti. To aké emócie bude riešenie u zákazníka vyvolávať bude medzi Vami tvoriť počiatočný ako i dlhotrvajúci vzťah. Lumon nič nenecháva na náhodu a minimalizuje ovládacie prvky na potrebné minimum tak, aby systém zasklenia slúžil zákazníkovi a nie zákazník jemu.

Systém koľajníc je rovnako ako systém skiel navrhnutý tak, aby nerušil, bol maximálne elegantný , jednoduchý a trvácny.