RIEŠENIA

Vy hľadáte konkrétne riešenia a my spôsob ako Vám ich dodať k Vašej spokojnosti čo najkvalitnejšie, v požadovanom čase a za primeranú cenu. Tak aby ste nám dôverovali aj po rokoch.

S produktami značky LUMON sa zameriavame na niekoľko dôležitých oblastí, kde sme silní a vieme poskytovať riešenia na vysokej kvalitatívne úrovni. Naše riešenia spĺňajú navyše najvyššie kritériá na dizajn, estetiku a používateľský komfort.

S naším riešením budete spokojní po dlhé roky. A to nielen vďaka očarujúcemu dizajnu bezrámového systému, ale hlavne vďaka jednoduchosti ovládania, minimálnej potrebe udržby aj dlhodobej spoľahlivosti, ktorú oceníte aj po desiatkach rokov.

Môžete si byť istí, že sklá sa nebudú triasť ani pri víchrici a sú takmer nerozbitné. Navyše chránia proti poveternostným podmienkam - špine, vetru, dažďu či snehu a zabraňujú čiastočne i únikom tepla.

Balkóny a lodžie

Presklenie balkónov a lodžií pomáha zvyšovať úžitkovú plochu obytného priestoru a tým zvyšuje i možnosti a komfort bývania.  Či už hľadáte riešenie pre presklenie malého balkóna alebo luxusnej lodžie v byte, modernom apartmáne alebo riešenie pre Váš hotel, penzión či administratívnu budovu. Presklením znížite výrazne hluk a zvýšite bezpečnosť detí, domácich miláčikov či hotelových hostí. V prechodných obdobiach ako jar či jeseň sa stane tento priestor milovaný vďaka tomu, že je plne chránený avšak ponúka pocit otvorenosti s vonkajším prostredím. Presklenie je možné kedykoľvek otvoriť bez námahy jednou rukou.

Terasy

Presklenie terás pomáha výrazne rozšíriť plochu nehnuteľnosti o dodatočný úžitkový priestor. Rieši problémy bezpečnosti, hluku či ochrany voči poveternostným podmienkam. Napomáha čiastočne znižovať i náklady na energie nehnuteľnosti. Systém LUMON zvyšuje výrazne i celkovú estetiku terasy. Reštauráciám presklená terasa pomáha rozšíriť plochu poskytovania služieb / zákaznícku kapacitu a tým zlepšiť ekonomiku prevádzky. Hotelom či iným subjektom napomáha zvyšovať úroveň poskytovaných služieb a ponúkať viac luxusu.

Zimné záhrady

Popis pripravujeme...

Celosklené deliace steny

Popis pripravujeme...