O NÁS

Spôsob práce našej spoločnosti, jej história a vízia.

Spoločnosť KORP spol.s r.o. poskytuje služby pre svojich klientov už viac ako 10 rokov. Ako každý podnik, aj my sme sa počas existencie museli vyrovnať s úspechmi aj chybami. Získali sme skúsenosti a schopnosti riešiť rôznorodé problémy, identifikovať včas riziká a rozoznávať kvalitné od nekvalitného. To všetko nám umožnilo rásť a prenášať dnes všetky skúsenosti a inovácie do našej práce a využívať ich v prospech našich klientov.

Často skloňovaná fráza "kvalita za rozumnú cenu" má pre nás obzvlášť veľký význam, pretože každý stavebný výrobok, či stavebné dielo, sú vytvorené pre mnohoročné užívanie a sú každodenne preverované našimi zákazníkmi pri bežnom používaní. V KORP vieme že každá, aj tá najmenšia chyba sa určite ukáže a sme si vedomí, že naše výrobky ovplyvňujú kvalitu bývania, či podnikania, každého nášho zákazníka.

Preto kladieme dôraz na kvalitnú prípravu a detaily každého vyrábaného diela, správnu voľbu materiálov a precízne zhotovenie. Za cieľ do budúcnosti si kladieme hľadať technické, organizačné aj estetické riešenia a zlepšovať kvalitu a servis takým spôsobom, aby naše produkty a služby naplnili predstavy o bezproblémovom a pri tom cenovo prijateľnom procese výstavby a následne komfortnom trávení času zákazníkov v priestoroch, ktoré s nimi spoločným úsilím dotvoríme.

Prečo spolupráca s nami?

Spoločnosť KORP spol.s r.o. má za sebou dlhú históriu a množstvo úspešne zrealizovaných projektov i individuálnych riešení. V nestabilnom prostredí Slovenskej ekonomiky a v tak dynamickej oblasti akou je stavebníctvo sme stále tu, pretože pristupujeme k Vám zodpovedne a s ohľadom na Vašu dlhodobú spokojnosť.

Dlhodobá spokojnosť našich klientov je to, čo nás uspokojuje


Čo Vám vieme ponúknuť?

výhody spolupráce s nami na báze riešení Lumon

5 ročná záruka

Záruka sa vzťahuje na dodané riešenie a teda na produkty ako i na montážne práce.

10 ročná záruka

Vzťahuje sa na všetky náhradné diely systému a platí od ukončenia výroby inštalovaného systému.

Oficiálny distribútor

Spoločnosť KORP spol s.r.o. je certifikovaným distribútorom značky Lumon na SLovensku.

Garancia dodacieho termínu

Môžeme si dovoliť Vám garantovať že stihneme načas dodací termín. Ak ho nestihneme, dáme Vám dodatočnú zľavu 20%.


História spoločnosti

kde sme začali a kam smerujeme

2016

Partnerstvo so spoločnosťou LUMON (Fínsko), KORP spol. s r.o. sa stal autorizovaným distribútorom značky LUMON pre Slovenskú republiku.

2011 - 2012

Doplnenie portfólia o celosklenené bezrámové systémy - výplne (zasklenia), celosklenené zábradlia a interiérové prvky z bezpečnostného, kaleného a polokaleného skla.

2010

Nadviazanie spolupráce so spoločnosťou RI - OKNA, a.s. - autorizovaný partner značky.

2008 - 2009

Otvorenie oddelenia stavebnej výroby, pre zhotovovanie ľahkých odvetraných fasádnych systémov pod Rakúskou značkou Allface. Uvedenie sortimentu plastových a hliníkových okenných a dverových výplní.

2007 - 2008

Zriadenie vlastnej výrobnej prevádzky pre stavebno - stolárske výrobky a drvené stavebné konštrukcie.

založenie 2006

Maloobchod / Veľkoobchod so stavebno-stolárskymi, konštrukčnými a obkladovými dielcami z materiálov na báze dreva.

Naša vízia

Našou prvoradou snahou je dlhodobá spokojnosť našich zákazníkov. Od prvého kontaktu po odovzdanie diela vrátane silnej popredajnej podpory. Popri budovaní širokej bázy siete spokojných zákazníkov považujeme za mimoriadne dôležité i vzdelávanie a objektívne informovanie našich existujúcich ako i potenciálnych zákazníkov. Na tieto účely máme vyvinuté vlastné Internetové nástroje, ktoré pomáhajú našim zákazníkom šetriť čas, peniaze či poskytovať ešte kvalitnejšie služby v kratšom čase. Konkurenciu vítame, pretože nám pomáha sa ešte viac zlepšovať.